Srpen 2008

Ach jo :-( Potřebuji pomoct :-)

31. srpna 2008 v 16:55 | Sakura.Haruno |  Oznámení :-)
Nestíhám blog, nestíhám sem přidávat články. Takže se na mne prosím nezlobte. Nechci zrušit blog, ani ho zastavit, ale nestíhám. Bude škola a to všechno, je toho na mne moc :-( Takže vás prosím, moc vás ze srdce posím,jestly by se nenašel někdo kdo by byl dočastný spolumajitel .
Tím vším chci říci : ten kdo by se mnou dočastně chtěl vlastnit blog ( dávat do něj články, atd........ ) . Ať napíše tady do kementíků své icq a jméno, toď vše. Tady je mé icq : 395-567-312
Tak písněte :-) Vaše Sakura.Haruno :-)

Manga shop zase z novinkami :-)

30. srpna 2008 v 20:45 | Sakura.Haruno
Taška přes rameno L - černá
Stylová taška z imitace kůže v černé barvě s kontrastními bílými švy. Taška má jeden nastavitelný popruh, který je možné prodloužit až na 152 cm, takže tašku můžete pohodlně nosit jak přes rameno tak přes záda. V hlavní komoře je vnitřní kapsa na zip, zvenku je po celé délce tašky velká kapsa. Z druhé strany je vnější malá kapsa na zip. Hlavní komora se zapíná na zip, celá taška se zapíná na suchý zip. Přední strana zaujme obrovským bílým L, nápisem Death Note, lebkou a jedním z pravidel pro používání zápisníku: "The human whose name is written in this note shall die".

Rozměry tašky jsou 32 x 23 x 11 cm.

a další na www.mangashop.cz

Chuuninskou misi splnily ............... :-)

29. srpna 2008 v 21:00 | Sakura.Haruno |  Oznámení :-)
Chuuninskou misi splnil team 2.
team 5.
team 4.
Ostatní teamy mají ještě jednu šanci, když jeden z vašeho teamu nesplní misi, vypadne celý team jasný ?
Takže misi ještě nesplnily : žabajzna, nikol-chan, nanami-san,
takže máte ještě jednu šanci, která vyprchá 9. 9. 2008
hodně štěstí :-)

Ke štěstí je potřeba milovat ....... ? ! - 1.

29. srpna 2008 v 18:44 | Sakura.Haruno |  Povídky :-)
Sakura už více než rok chodí do školy někde poblíž Konohy. V této škole neví nikdo nic o tom, že Sakura je ninja znají jí tam jako Gabrielu Lipovskou, 15ti letou žačku , která se přistěhovala z nějaké malé vesničky. Sakura je tam aby chránila potomka jednoho feudálního pána, který si vyžádal jejich pomoct. Nikdo o tom nic netuší jen ona samotná.
Sakura ležela na postely a četla si knihu zvaná " Ke štěstí je potřeba milovat ...... ? " . Tato kniha jí připomínala vlastní osud, její život a věci, které se v něm odehrály, vše v té knize jako by s ní souviselo. Touto knihou se vždy uklidňovala, vždy jí dodával dobrý pocit. Chtěla otočit na druhou stránku a vtom zazvonil zvonek. " Mno páni už zase začíná hodina, je to tady nesnesitelný. " povzdechla si a běžela na přednášku. Hodina ubíhala překvatipě pomalu, jakoby se zastavil čas a nutil jí tam bít co nejdéle.
Konečně zazvonilo a byla volná. Vyběhla ze školy a zamířila do lesa . Proběhla půlkou lesa a zahla do leva, potom do prava a byla u brány Konohy. Rovnou běžela informovat leady Tsunade o tom co se odehrálo dnešní den. " Takže se nedělo nic , jako každý den ? " ptala se nevrle Tsunade -sama a na tváři jí vyskočily vrásky. " Ano Leady nedělo se nic. A Naruto už je zpět ? Taky tě nepotěším Sakuro, po Narutovy ani po Sasukem není nikde žádné zmíňky. Ake počkat já se na Sasukeho neptala !!!!!! ( vyjekla Sakura rozzlobeně ) Budeš se tam muset vrátit Sakuro , víš přece že.......... ano , ano vím leady ........ ( přerušila jí sakura) feudální pán nám za to velmi dobře zaplatil a proto jeho dceru musíme ve škole hlídat jako oko v hlavě. Tuto větu už mi říkáte každý den. " dořekla Sakura a zmizela z místnosti. Šla rovnou domů do vany. Pustila si vodu , otevřela knihu a četla. ......
Po té co se vykoupala si šla lehnout, ale přerušil jí nějaký klepot. " Kdo je to proboha tak pozdě ? ( rozzuřila se a přistoupila k oknu) Jé Kibo to jsi ty ? Jistě Sakuro a kdo by to byl ? Jen jsem se bála. Musel jsem za tebou přijít, celý týden jsme se neviděly tak se mi už stýskalo. Hm víš Kibo už jednou jsem ti říkala, že nemám zájem. " Sakuřin hlas najednou klesl až ke stupni nula. " Takže ty jako opravdu nemáž zájem ? Ne nemám, nezlob se ! Že ty pořád miluješ Sasukeho ? Sasukeho , cože , to né ? Jo ty ho pořád miluješ a proto mne odmítaš....... " Kiba se do Sakury navážel a stále do ní rypal otázkamy na které nebylo snadné odpovědět. " Odejdi ! - křikla a rozlobila se, její oči se zalilyy slzmi a líčka zrudla jako rajčata.
Ani Kiba nezůstal pozadu, jen sklopil hlavu a odešel.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-- Druhý den , zase ve škole --

Sakura seděla v lavici a jen nepatrně poslouchala co jím právě říká učitelka. Jedni jedinou větu však vnímala úplně zřetelně. " Zítra je den velké školní olimpijády tak nezapomeňte přijít. " - řekla učitelka. Sakuře se na čele objevila kapka potu. " Ach jo, už zase " - povzdychla si.
Hned ráno se připravila na to co příjde odpoledne. Vzala si starý zapřášený batoh z komory, trochu ho oklepala a dala do něj potřebné věci jakou jsou : kunai, shuriken, obvazy, nějaké mastičky, jablko na svačinu, pití a také krabičku se svitky. Batoh nahodila na záda a šla. Po cestě si brblala nějakou píseň, při které se jí do očí hnaly slzy. Chtěla si co nejvíce zpříjemnit cestu. Potkala Ino, která jí ihned zastavila. Sakura se však odtrhla a letěla dále. " Hloupá holka " - pomyslela si Ino, Sakura však její nemístnou poznámku neslyšela. Když doběhla do školy, její spolužáci už skoušely překonat první překážku v běhu. " Je ahoj Gabrielo už jsi tady. Jo jistě Majdo už sem konečně dorazila. Pak si pojď s námi zaběhat.......... " Dívka ani nestihla doříct větu, protože jejich školu právě rozdrtil veliký had. " Ale to ne ! - křikla Sakura, uvědomila si že je to Orochimaru. Jak řekla tak se stalo, z krku obrovského hada sestoupil Orochimaru. " Tak kde jsi ? " - tázal se nepříjemně a pokračoval. " Kde jsi Sakuro ? Budoucí legendární sanninko ? Studentko Leady Tsunade ! Kde jsi ? Vylez a ukaž se světu ve své otravdové kráse ! " křičel Orochimaru. Sakura jeho křik už nevydržela, už dále nemohla tajit svou pravou identitu. Vzpřímila hlavu a vystoupila ven z davu lidí, nad kterými se v tu chvíly zavřela obří chakrová klec. " Pusť je ven Orochimaru ! Viď mě tady máš a co po mě chceš ? Chci tvé tělo a tvou sílu. Haha to jen tak snadno nedotaneš " - řekla a strhla ze sebe školní uniformu. Náhle tam stála ve svém ninja oblečení, které jí darovala Tsunade.
"Mno tak jdeme bojovat ! " - odvážně prohlásila, Orochimaru jí jen lehce kívl a hodil po ní tři kunaie. Sakura jim uhla i když byla otočená, poté se tam před ním jen procházela a povídala mu. " Co jsi provedl se Sasukem ? Kde je ? Co je s ním ? Na všechny tvé otázky ti odpovím jednou * on utekl * . " Sakuře se na rte objevil úsměv v duchu si říkala * to je skvělé * . A co že se ptáš pořád na Sasukeho ? Že by si ho milovala ? Ano miluji ho a co ? Hm... že by naše malá Sakurka vyrostla a stala se s ní žena ? Ano já kvetu, ale ty teď uvadneš ! " Řekla a udeřila do země, která jedním rázem praskla na dvě poloviny. " Mno páni jsi přesně jako tvá učitelka. ! Tak si to užíj ! " A znovu udeřila do země , potom se rozběhla a hodila po něm kunai. Orochimaru se veškerým jejím útokům vyhnul , ale Sakura těm jeho ne. Niní ležela na zemi a nehýbala se. Orochimaru jí teď do hlavy cpal veškeré události posledních let. " orochimaru mě to, ale nezajímá. " - odsekla mu a postavila se. Z těžka oddychovala a hrozně jí bolela hlava a hrudník. Nemohla se vyléčit využila veškerou svou charku. Byla v koncích, až po tu dobu než se objevil nějaký člověk, který stál v pozadí události. POhledy všech niní padly na něj. Na muže stojícího ve svitu slunečních paprsků. Vlasy mu vlály ve větru a na obličeji se objevil úsměv. Muž pomalu přistupoval k nim . POhodil hlavou a řekl " tak a znovu se setkáváme Orochimaru ! Hm Naruto co tady děláš ? Přišel jsem tě zachránit Sakuro. " - Sakura by jindy Narutovu pomoct odmítla, ale teď když věděla že je v koncích se jí to hodilo. Naruto se proměnil v Kyubiho, ale nevyvrcholil opravdové podobě, k té mu scházely čtyři ocasy. " HM za tu dobu co jsme se neviděly se s něj stal muž " - pomyslela si Sakura. Jednou ráno udeřil do Orochimra ten letěl k zemi a zmizel. Objevil se za Kyubim a probodl ho mečem. Z Kyubiho se najednou stal zase ten mladý muž. Jen bezbraně ležel na zemi a nehýbal se. Sakura k němu odběhla a snažila se ho vyléčit. Byla bez chakry, ale uvolnila se a pomyslela si že to bude její vina když Naruto zemře. Chvíly to trvalo, ale nakonec se to podařilo. Když se snažily zaútočit, Orochimaru byl pryč a s ním i jeho hadi. " Pojď Naruto musíme povolit tu stěnu z chakry. Jasně už jdu . " - když už bylo po vše Sakura šla informace oznámit Tsunade.
" Aha takže už tě našel. Mne jak to myslíte ? Viď jsem tam přece měla chránit tu holku. Nebo ne ?Ne Sakuro, ne, ty jsi tam vlastně chránila sama sebe. Poslouchej ...... víš já asi před více než rokem dostala anonimní dopis, ve kterém se zminovaly o tom , že se tě chystá Orochimaru zabít, a pro tvou bezpečnost jsem tě poslala na tu školu v domění, že tě tam nenajde. Ale on tě tam našel. A kdo teda poslal ten anonim ? Nevím. Aha a co bude dále ? Mno dále nevím, asi na tebe nasadím dva členy ANBU. Aha. " - sakura jen poděkovala a odešla tu noc se jí zdál zvláštní sen. Chtěla se probrat, ale nešlo to. Zdálo se jí o Sasukem. * Zdálo se jí, že stojí uprostřed temné prázdné místnosti, pod jejími koleny je tělo mrtvého Naruta a kolem ní se plazí asi deset hadů. V tom se otevřely dveře a do místnosti vešel Sasuke. Nebylo vidět a pak nevěděla co se děje. Najdenou se ozval křik a místo těla od Naruta jí pod koleny leželo tělo Sasukeho. Ten svím životem pomocí zakázaného jutsu oživil Naruta a zemřel. V místnosti už byl jen jeho duch. * Sakura se probudila a sedla si. Byla celá zpocená, připadalo jí že tento sen nepřínáší nic dobrého. Zase na vše vzpomínala a plakala. Potom jí její druhé já řeklo " Sakuro neplač tvá láska se ti brzy vrátí " . Sakuře běhal mráz po zádech . Zpátky si lehla, ale až do rána neusnula. .................................................


Pokračko příště doufám že se líbí je to o ničem já vím, ale není to takové jako kdysi.
V příštím díle bude .......... Pání ten sen asi bude trochu skutečností a Sakuřino druhé já se nemílí :-)

Ke štěstí je potřeba milovat ......... ? - recenze :-)

27. srpna 2008 v 22:09 | Sakura.Haruno |  Povídky :-)
Abyste tuto povídku pochopily budete potřebovat se s ní trochu obeznámit. Takže : Sasuke odešel z Konohy, Naruto taky a Sakura už více než rok má tajnou misi někde poblíž Konohy, kde lidé nevědí nic o tom, že existuje ninja svět :-) Stačí vám to ?
Já už nebudu psát povídky tak jako kdysi, je začátek pro něco nového a lepšího :-) Takže už brzy :-)
Povídka bude mít asi 15 dílu , samozřejmně ještě pořádně nevím o čem bude, spíše podle toho jak se mi to bude chtít psát :-)

Povídka pro Domchu :-)

27. srpna 2008 v 21:22 | Sakura.Haruno |  Povídky :-)
Pro Domchu (SasuSaku)

Sakuřino kouzlo

Ve vzduchu byla cítět vůně jara. Všechno všude kvetlo. Jen tmavovlasý mladík si ničeho nevšímal , jen šel krajinou , ruce měl v kapse a nad něčím přemýšlel. Stískalo se mu po jeho domově. Trápil ho pocit samoty. Byl by se rád vrátil, ale nemohl. Zavřely by ho do vězení ihned co by překročil bránu Konohy. " Ach jo " - povzdechl si a pokračoval v cestě. Měl namířeno do skrýše, ve které se schovává i zbytek teamů Hebi. Cestou vzpomínal. Vzpomínal na team 7. , jak společně plnily mise, byly spolu štastní a nikdy se necítil být sám. Všechny je spojovalo jedno pouto , které se nazývalo " přátelství " . Bál se na ně myslet a nejvíce na Naruta. " Už jsem mu způsobil tolik bolesti, kvůly mne se cítil být nepotřebný. Kvůly mne se z něj stal vrah. " Své myšlenky už říkal nahlas. Jakoby celému světu chtěl oznámit, že " udělal chybu " . Už se přybližoval ke skrýši ...........

-- Mezi tím v Konoze --

" Hele Sakurou , co takhle si zajít na ramen ? Ne nejdu Naruto. " - odsekla Sakura.
Pomalou chůzí se přibližovala ke svému domu. Myslela na Sasukeho. Vždy to tak dělala. Jeho odchodem byla velmi otřesená, ale už jí to tolik netrápilo. Dívala se vztříc svým myšlenkám. " Naruto ! " Křikla po svém kamarádovy a ten se v mžiku otočil a ihned jí odpověděl. " Co je Sakuro ?Ne nic jen , jdem teda na ten ramen ? Mno já půjdu, ale jen když tě mohu pozvat :-) ! " Sakura se rozběhla směrem k Narutovy, který byl nadšený z toho že jí mohl pozvat. Posadily se na židle a objednaly si dva vepřové rameny.
" Hm ty rameny jsou, ale dobré " - pochvaloval si Naruto.
..............

-- Ve skrýši teamu Hebi --

" Sasuke no konečně jsi dorazil . Odpal ode mě Karin. Ale Sasuke já .......... sklapni a jdi spát. " Odsekl jí Sasuke a mířil rovnou do své postele. Lehl si a přemýšlel. Nemohl usnout. Vzpomínky ho užíraly. Niní nemyslel na Naruta ani na Kakasiho, ale myslel na Sakuru. Nesnášel jí, vždy ho jen otravovala, neměl jí rád, ale i tak se mu po ní stýskalo. " Už tady dále nemohu zůstat. Ale Sasuke , co to říkáš ? Poslouchejte mě všichni. " Při těchto slovech se posadil. " Zítra mamé poslední špionáž , a až jí dokončíme tak se neuvidíme. Já už sem nebudu patřit. Nikomu o vás neřeknu, budu se snažit vám získat svobodu. Zapomeňte na mě. Za dva dny už pro vás neexistuji ! Teď jděte spát zítra bude náročný den ! " Nakázal, lehl si a usnul. Zdály se mu sny , který připomínaly minulost ale také budoucnost. Zdálo se mu také o svém klanu, o tom jak našel mrtvé členy jeho rodiny. " Itachi já se ti pomstím " ! - křičel ze spaní.
....................

-- U Sakury doma --

Sakura si napouštěla vanu. Chtělo se jí spát, ale musela se jít vikoupat. Nalila do vany pěnu a vonné olejíčky. Zívla si a vlezla dovnitř. Chvíly jen tak ležela a nakonec vylezla, protože si uvědomila, že má přijít Hinata.
Čekala ......... už uběhla jedna hodina, druhá, třetí , čtvrtá a Sakura usnula na stole. Tak jako Sasukemu i jí se zdál sen o minulosti. " Jsi otravná " ........... vzpoměla si na tuto věnu a probudila se. " Uf byl to jen sen ................. který byl skutečností " - řekla a znovu usnula.
------------------
Asi kolem páté hodiny ranní celý team Hebi vycházel na svou novou a také poslední misi. Také team 7 měl misi. Šly najít straceného farmáře, který vmizel a s ním i jeho žena. Když došly na místo kde byly zahlédnutí naposled spatřily v dály nějaké čtyři postavy. " Hele lidi podívejte tam dozadu, někdo tam je . " řekl Naruta a ostatní na něj hodily pohled nesnášenlivosti. " Naruto víš my všichni už sme si toho jistě všimly. " Odsekla Sakura. Poté se všichni rozběhly za postavami. Když už byly docela malý kousek od nich tak se Sakura zastavyla. Poznala osoby . A zvlášť tu jednu. " Sa......su....ke - kun ....... . " Dívka zbledla otočila se a utíkala pryč , někam do lesa. " Sakuro - san ...... " Vykřikl Sasuke a běžel za ní. Naruto začal bojovat s Karin a Kakashi s těma ostatníma. Když bylo dobojováno všichni se ohlížely po Sakuře a Sasukem. Bitvy skončily nerozhodně. Ukázalo se že team Hebi tady byl také proto aby našly dva stracené farmáře, protože kdyby je našly získaly by si tím svobodu.
.............................................................

" Sasuke - kun nepřibližuj se prosím .... Ale copak Sakuro ty se mě bojíš ? JÁ prosím ne .......... ! Víš Sakuro jak jsem se odhodlal odejít z vesnice a Orochimaru se chtěl zmocnit mého těla , uvědomil jsem si že je to blbost ! Zabil jsem ho . A přidal se k teamu Hebi a stal se jejich velitelem. Víš, ale jednou to všechno přeskočila a já si uvědomil že ty, Naruto a Kakashi ste má rodina. Naruto byl vždy jako můj bratr , Kakashi jako můj otec a ty jako má největší láska. Takže jestly mne odmítneš tak tím pro mě skončí život. Bez tebe budu jako , tělo bez duše.Bez tebe to nemá cenu žít. Hm ...... ale Sasuke teď budu mluvit já . Víš když si odešel ty pro mě tím skončil svět , já tehdy vlastně už čtyři roky jako bych nežila. Ty sis mne tehdy nevšímal , ale já tě chápala. Vždy si byl sám tak buď i teď ! Víš Sasuke .... jsi otravný ! Odprejskni ! Ale Sakuro to nemyslíš vážně ? Myslím a zcela ! " odpověděla Sakura. V tom se k ní Sasuke přiblížil. Chytil jí za bradu a přitáhl k sobě. " Co to děláš Sasuke ? " Její slova byla přerušena vášnivím polibkem, kterému se nemohla ubránit. Odstrčila ho a otočila se. Sasuke jí stál za zády. Cítil, že se něco děje. " Sakuro ty pláčeš ? " Sakura byla celá viděšená, plakala a třepala se. Sasuke jí chytil a otočil zpět. Přitáhl blíže k sobě a objal. " Jsi jedinečná ." Pověděl a sklopil svou hlavu. Zase jí políbil. Sakura se tentokrát nebránila, ale i přesto ho odstrčila. Niní si hleděly do očí. Sasuke otřel Sakuře slzy znovu jí objal. Tlačil jí dozadu až jí přimáčkl ke stromu. " Jestly mne teda nemiluješ tak tohle nechceš . !" SAKURA JEN MLČKY ČEKALA CO BUDE NÁSLEDOVAT. JEJÍ OBAVY SE VYPLNILY. Sasuke jí pomalu svlékal a ona jeho také.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nyní jen ležely na vlhké zemi a dotýkaly se svých nahých těl. Oba usnuly.
...................................

Mezi tím na farmě

Kakashi a Naruto promýšlely dohodu kterou nabídnou team Hebi. " Dohodneme se takto ......(navrhl Kakashi) ....... vy nám pomůžte najít ty farmáře a Sasukeho se Sakurou a my vám za to na oplátku pořídíme listinu o tom že jste volní. Přijímáte ? Narovinu Kakashi nemyslela jsem že si tak chytrý, ale ano přijímáme. ! V tom případě jdeme na to. ! Tak my, teda Sasuke zjistil, že ti farmáři vlasntě nezmizely, ale byly zabiti, tam dole ve sklepě jsou jejich těla . A navíc na hrudi mají vyrytý znak Zvučné Vesnice. TAKŽE TO BYL OROCHIMARU ? Ne Orochimaru to být nemohl , protože je mrtvý. A kdo ho zabil ? Sasuke Uchiha. Aha a kde teda se Sakurou jsou ? To teda nevím . " A s těmito slovy se je vidaly hledat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sasuke měly bychom asi zmizet. Proč pak ? Mno víš ty si přece hledaný ninja a když spolu utečeme tak budeme hledáti spolu. Víš Sakuro
I kdybych chtěl, tak všechno bude proti nám…
Nemůžeme utýct, lásko, není kam…
Svícen zhasíná, neplakej lásko má…
To znamená že je konec ? Možná, ale jednou se pro tebe vrátím. Ne už znovu nedokážu snést tvůj odchod !
Furt ňák nemůžu překonat, co stalo se . A tak mám potřebu vyjádřit se, zpovídat se
A nejen Tobě, ale všem
Protože Tys to mohl překonat, ale dals mi košem
Dobře jen neplač , odejdeme spolu........................ " V tu chvíly se objevily i ostatní. " Co to tady děláte ? Nic Karin , nestarej se ! " A v tom se objevily členové ANBU a za nimi leady Tsunade. " Tak o co tady jde ? Leady Tsunade já vám to všechno vysvětlím ! " řekla Sakura a podrobně vysvětlovala události tohoto dne . Když Sakura dokončila svůj proslov začal mluvit Kakashi s Narutem. ".................. Aha, Aha tak pokuď jsem to správně pochopila, což asi ne, tak jediný koho teď strčíme do vězení jsou oni . " A ukázala na Sasuke a Sakuru, kteří vedle sebe stály a jen mlčky poslouchaly co se děje. " Proč nás ? Proto . ! " Řekly ANBU a chytily Sakuru a Sasukeho.
---------------------------------------------
" proč nás tady zavíráte ? " - ptá se Sakura , ale nikdo jí neodpovídá. " Sakuro máme jen jednu jedinou možnost jak se odsud dostat. A to je ? Musíme utéct ! Ale Sasuke viď když nás potom chytí, tak už nikdy nebudeme moc ................ co jsi chtěla říct ? .... už nebudeme moct obnovit tvůj klan. " Sakura a Sasuke se dohadovaly , ale netušily že je někdo poslouchápá. Ten někdo byla jejich svoboda. " Leady Tsunade co tady děláte ? Sakuro přišla jsem vás osvobodit. Dávám vám svobodu ! ....... vážně ? Ano Sasuke !
----------------------------------------

Popůl roce team 7 tvořily zase čtyři členové, tak jako kdysi. Sasuke se Sakurou obnovily klan a Naruto se oknečně dozvěděl svou minulost. Team Hebi zůstal do konce svého žovota ve vězení i přes to , že Kakashi řekl, že tam nepůjdou :-) The END :-)


DOUFÁM, ŽE SE LÍBILA :-) DNES SEM TOTIŽ MĚLA POSLEDNÍ DEN KDY TO MOHU DOPSAT , PROTOŽE OD ZÍTRA TU ASI NEBUDU :-) A HODNĚ JSEM SE SNAŽILA.

Gipsy.cz - Jednou

27. srpna 2008 v 16:56 | Sakura.Haruno |  Videoklipy :-)

Sakura - strom :-)

26. srpna 2008 v 9:15 | Sakura.Haruno |  Sakura

Jdeme poslouchat :-)

26. srpna 2008 v 9:11 | Sakura.Haruno |  Videoklipy :-)


SasuSaku picty :-)

26. srpna 2008 v 9:06 | Sakura.Haruno |  SasuSaku

více perex

Úplně žůžo obrázek :-)

26. srpna 2008 v 8:12 | Sakura.Haruno |  SasuSaku


Už to tu bude ....................... :-) !

25. srpna 2008 v 22:02 | Sakura.Haruno |  Oznámení :-)
Už brzy zde přidám povídku pro Domchu :-) Už se těšíte :-) Já tedy ano :-) Bude o SasuSaku :-)

Sharingan vs. Byakugan

25. srpna 2008 v 21:58 | Sakura.Haruno |  Ankety
Anketa 2 . Sharingan vs. Byakugan :-) Tak prosím hlasujte a zase je to poviné :-)

Mise pro vás :-)

25. srpna 2008 v 14:24 | Sakura.Haruno |  Bleskovky
Pro team 1 . :
Na blog si dejte 2 obrázky Naruta
Pro team 2 . :
Na blog si dáte jeden shippuuden opening
Pro team 3 . :
Vyrobíte mi jednu klikací ikonku, když to neumíte tak si na blog dáte 5 ksichtíků z Naruta
Pro team 4 . :
Dáte si na blog jedno video s Narutem
Pro team 5 . :
Dáte si na blog dvě animace a jeden obrázek Sakury


Smůla :-(

24. srpna 2008 v 13:50 | Sakura.Haruno |  Oznámení :-)
Dnes zde nebudou přibívat články, protože tu nejsem :-(
Tak se zatím mějte vaše Sakura.Haruno

Povídka pro Nikol - chan :-)

23. srpna 2008 v 10:40 | Sakura.Haruno |  Povídky :-)
Povídka pro Nikol-chanSasuSaku

Jednoho krásného odpoledne se Sasuke procházel po náměstí a uviděl dívky které se na něj v jednom kuse uculují, jako první si myslel že to jsou jen nějaké hloupé kunoichi , ale pak mezi nimi uviděl Ino a hned si vzpoměl , jaké je její jutsu a co by to bylo kdyby ho teď použila. A JEŠTĚ K TOMU NA NĚM . Rychle se obrátil a šel zpátky. Po cestě domů uviděl Sakuru s Narutem a hned si vzpoměl jak jsou ti dva pro něho důležití. Zastesklo se mu po nich. Už více než rok spolu nemluví, už nepatří do jejich teamu, už pro ně neznamenal nic. " Napravím to , a teď je ta pravá chvíle. " Pomyslel si Sasuke a s odhodláním šel vpřed. Když už došel k nim došel nevěcěl co má říci . Oba dva se na něj dívala s posměchem. " Ahojte ! Hele Sakuro kdo to na nás mluví ? Mno víš Naruto já nevím. Mno tak lidi to se na mě pořád hněváte ? Seš snad padlej na hlavu ? Nemáme se zlobit ? ( Sakuře vřela krev ) Hele Sasuke odejdi ! Naruto teď s tebou nemluvím tak se neozívej ! Ale já ........... Naruto ticho Sasuke má pravdu ! To je jen mezi náma ! ( řekla Sakura) Takže ty teď o mě máš zájem ? Ano Sakuro mám . Hm smůla já o tebe ne ! Takže se teď vše obrátilo ! Já miluju tebe, ale ty nemiluješ mne ! Jak bláhové. " Sakuřino srdce se náhle rychle rozbušelo. V očích měla výraz strachu. Čirou náhodou šla kolem Ino a Sasuke využil ihned situace. " Jé Ino tak jak se máš ? " Sasuke začal flirtovat s Ino. Sakura měla nervy. " Tak Ino dáš mi pusu ? Jasně Sasuke ! " Jejich rty byly těsně usebe a v tom je vyrušila Sakura. " Dost ! ( Sasuke se začal chichotat ) Takže mě miluješ ? " V tom Ino praskla a Sakura si uvědomila, že to byla jen léčka. " Aha takže to byl stínový klon, aby mě ošálil a já si myslela, že chceš dát pusu Ině ! Pochopila jsi to celkem rychle a já konečně vím, že mě stále miluješ :-) " Sasuke dokončil větu a zmizel . Sakura s Narutem poté také odešly. " Sakuro kam teď jdeš ? " Ptá se Naruto Sakury . " Já jdu teď domů . A ty ? Já jdu ještě na ramen , nejdeš se mnou ? Ne díky, nemám hlad ! " Sakura došla domů, okoupala se a šla si lehnout. Už uběhla půlhodina, ale stále nemohla usnout . Hlavou se jí honily myšlenky týkající se dnešního dne a také minulosti. Jak jí Sasuke pořád říkal " Jseš otrvná ", " Nemám zájem ", Odejdi " ,Si dokonce horší než Naruto " . A teď .......... teď jí říkal : " Miluji tě " , "Chci tě " ................
Znala své city a věděla, že lásce nemůže uprchnout . Oči se jí zalely slzami a celá se začala třást . Už to nebyla malá hloupá holka. Už s ní byla žene . Modlila se, aby na tyto myšlenky zapomněla, ale stále se jí opakovaly v hlavě. Pokaždé kdy si na něj vzpoměla tak se začala třást. Trhalo jí to srdce když vzpomínala . Bála se že mu neodolá, tolik utrpení, tolik bolesti kvůli něj. Byla vyčerpaná. Už to bylo dlouho co se vrátil, ale za celou tu dobu sním nemluvila. Pořád měl nějakou misi a nikdy si na ní nenašel čas. Srdce se jí svíralo a hlasitě bušelo, už to nevydržela. Začala křičet : " Miluji tě Sasuke Uchiho ! " Její pláč se nedal zastavit. Její tohou a sny už přesáhly mezi. Vzpoměla si na ten den kdy odešel, kdy jí řekl : " Děkuji " . Nemohla se nadechnout. "Proč ! ? " Ptala se sama sebe. Mráz jí běhal po zádech . Od svých vlastních slz byla promočená. Chtěla se pohnout, ale nešlo to. ,,Má to vůbec cenu?Mé city jsou k němu tak silné, že už nemohu ........... nodokážu se mu podívat do očí, nedokážu bez něj díchat ................ nemohu bít bez něj ! " Můj život běží dál, ale čas se zastavil ! . Zůstal stát a také pláče. Při vzpomínce na něj ! Už navždy zůstane stát a nepohne se ! Mám pocit jakoby teď pro mě skončil svět ! Nedokážu jít dál ! " Sakura stále plakala a nedalo se to utišit. V tom zhasla lampička, kterou měla položenou na nočním stolku. Cítila, že se k ní někdo přibližuje, ale nemohla nic udělat, nemohla se hýbat. Ten někdo stojící ve tmě jí začal utírat slzy. Hladil jí po vlasech, dotýkal se jí, líbal jí, svlékal jí, už věděl co pro něj znamená. Srdce jim bušela a rty se dotýkaly. Sakura se nemohla pohnout, ale teď když poznala tu osobu už to šlo. Osoba stojící ve tmě byl Sasuke. Povalil jí na postel. Dělaly spolu věci, které by je nikdy nenapadlo. Říkaly svá jména. Oba byly spokojení. A když už vše skončilo chvíly byla tma. Sakura usnula. Lampička se rozzářila a Sasuke byl pryč.
...............................................................................................................................................
Druhý den kdy Sakura vzpamatovala ze všeho co se stalo uplinulou noc . Nedávalo jí to smisl. Ale věděla , že tam byl , zmizel a s ním i poslední střípky jejího dětství. Sakura vyšla z jejího domu a běžela za Sasukem. V půlce cesty se zastavila vydechla a běžela dál. Zastavila se u domu Sasukeho. Zaklepala na dveře, ale nikdo se neozíval Běžela dál až ke kanceláři Tsunade.
"Leady jste tam ? Ano pojd dál Sakuro . Děje se něco ? Ano děje ! A co ? " Sakura povyprávěla Tsunade vše co se odehrálo minulou noc. " Mno páni Sakuro ty a Sasuke teda ....? Ano ! ( zněla odpověď Saury) Leady nevíte teda kde je Sasuke ? Ne nevím, ale nějací lidé dnes říkaly , že odešel z vesnice. " Sakuře se znovu zastavil dech. Vyběhla z kanceláře a běžela směrem k lesu. Její starosti byly zbytečné, našla Sasukeho stojícího u pomníku za všechny objeti velké války vesnic. " Sasuke děje se něco ? Ó Sakuro to jsi ty ? Sasuke ty pláčeš ? Ne to je jen pot. " Sasuke se snažil zakrýt své slzy. " Musím odejít ! ( řekl ) Cože ne ....! Ano Sakuro musím pomstít svůj klan, ale miluji tě . Prosím pojd se mnou ! " Sakura s divným várazen ve tváři zůstala stát bez hnutí, až si uvědomila že musí odpovědět. " Ne Sasuke budu na tebe tady čekat. Beze mě bydeš rychlejší a já zatím .............. budu jen vzpomínat. " SASUKE SAKURU nechápal. " Vážně to tak chceš ? Jistě ž chci ! Teď jdi , nezapomeň že tě miluji a že na tebe tady čekám . Ijá tě miluji " S těmito slovy Sasuke zmizel .
............................................................................................................................................... Už uběhly dva roky a Sasuke se nevracel. Sakura jen marně čekala kdy o těm něco uslyší. Až jednoho dne kdy se procházela po lese spatřila kalůž krve. A za kalouží bylo tělo Itachiho Uchihy . Sakura doběhla k němu , ale už bylo pozdě. Itachi už byl mrtvý. O kousek dál nalezla tělo Sasukeho jeho srdce ještě bušelo a z těžka dýchal. Sakura volala o pomoc, ale nikdy jí neslyšel , musela teda udělat nějakou léčitelskou techniku . Její snaha se oplatila vyléčila Sasukeho poranění a omdlela. Probudila se až druhý den v nemocničním pokoji vedle Sasukeho.
Od té doby už Sasuke nikdy z vesnice neodešel a později se mu podařilo společně s Narutem zabít Orochimara. Se Sakurou obnovily Uchiha klan a žily štastně až do teď. :-)
Doufám, že se ti to bude líbit :-)

Jdeme tančit :-)

23. srpna 2008 v 9:13 | Sakura.Haruno |  Videoklipy :-)


Bleskajda :-D

23. srpna 2008 v 7:59 | Sakura.Haruno |  Bleskovky
1. Kdo je na obrázku ?
2.Komu slouží ?
3.Jaký typ ninji je ?
4.Z jaké je vesnice ?
5.Bylo to těžké ?
6. Co chcete na diplomek ?